Menzil Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anasayfaİsrail'i protesto eylemi Untitl13İsrail'i protesto eylemi Untitl14Latest imagesİsrail'i protesto eylemi Untitl15AramaGiriş yapKayıt Ol
Kütüphane bölümümüz güncellenmektedir.  "Kadın ve Erkek Eşitliği" konusu tamamlanmıştır.
Bağlantı sorunları nedeniyle Portal sayfası geçici olarak kaldırıldı....
"Program Arşivi" forumuna "Antivirüs Güvenlik" ve "Araçlar" kategorisi açılmıştır.
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Hakkını vermediğimiz iş yüzümüzü ağartmaz
Evlilikler de Bunalıma Girer
Ahirete İnancımız Ölçüsünde Huzurumuz Olur
Ebedi Hayata Doğmak
ABDEST
TALAK (BOŞANMA)
Gül Sultanım (Yeni Video Klip)
Beş Esas
Meleklere İman
Can Feda Edilecek Dost
Paz Şub. 23, 2014 7:32 pm
Paz Şub. 23, 2014 7:27 pm
Paz Şub. 23, 2014 7:18 pm
Paz Şub. 23, 2014 3:07 pm
Ptsi Şub. 17, 2014 3:17 am
Ptsi Şub. 17, 2014 3:09 am
Ptsi Ocak 20, 2014 3:15 am
Cuma Ekim 11, 2013 4:33 am
Çarş. Ekim 09, 2013 2:50 am
Paz Ekim 06, 2013 3:15 pm

Paylaş|

İsrail'i protesto eylemi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
kandemir
Yönetici Yardımcı
Yönetici Yardımcı
Teşekkürleri : 15
Tecrübe Puanı : 18632

İsrail'i protesto eylemi Vide
MesajKonu: İsrail'i protesto eylemi İsrail'i protesto eylemi EmptySalı Haz. 01, 2010 2:46 pm

Dün Amasya'da protesto eylemi yaptık. İl merkezinden katılım az olmasına rağmen, ilçelerden yoğun katılım vardı. Kendi ilçemden gelen, özellikle delikanlılık dönemimdeki eski dava kardeşlerimi görünce çok sevindim. Hele bir Ahmet amca vardı. Elinde Filistin bayrağıyla meydandaki yerini almıştı. Mart ayının o dondurucu soğuklarında gece yarılarına kadar biz gençlerle beraber çalışan Ahmet amca, ilerlemiş yaşına rağmen koşup gelmişti. Yanına gittim. "Heyecanından hiç bir şey kaybetmemişsin Ahmet amca " dedim. Gülümsedi...imanının heyecanını hiç kaybetmeyen Ahmet amcaya baktıkca Müslüman gençliğin imanı ayakta tutan yegane duygunun heyecan olduğunu anladım. İmanın heyecanı, imanın öfkesi, imanın hüznü....ille bütün duygular imandan kaynaklanmalı. Ne çok özlemişim meydanda Tekbir getirmeyi...ALLAHU EKBER!...
HAKTAN
Moderatör
Moderatör
HAKTAN
Teşekkürleri : 39
Tecrübe Puanı : 20474

MesajKonu: Geri: İsrail'i protesto eylemi İsrail'i protesto eylemi EmptySalı Haz. 01, 2010 3:41 pm

ALLAHU EKBER...

aninizi paylastiginiz icin tesekkurler..

bizim oturdugumuz sehir cok kucuk bir sehir oldugundan burada protesto yoktu. .. olsaydi evde hic durmazdik..
stockholm , malmö, göteborg , umeå gibi yerlede vardi.. aslinda umeå bize biraz yakin 1, 5 saat arabayla.. gitmeyi istedim ama olmadi..

burada da butun muslumanlar ayakta.. ve ayrica butun isvecliler de..onlarda destek oluyorlar..
Feridşah_Nakşi
Geliştirici
Geliştirici
Feridşah_Nakşi
Teşekkürleri : 30
Tecrübe Puanı : 17234

MesajKonu: Geri: İsrail'i protesto eylemi İsrail'i protesto eylemi EmptyÇarş. Haz. 02, 2010 4:33 pm

"Sizden gelenler" kısmına hem amelî, hem de fikrî bir paylaşım olmuş.

Rabbim katında makbul eylesin.amin.

Allah razı olsun.
kandemir
Yönetici Yardımcı
Yönetici Yardımcı

MesajKonu: Geri: İsrail'i protesto eylemi İsrail'i protesto eylemi EmptySalı Haz. 08, 2010 2:47 pm

usulümüzde sesli zikir yok...sesli zikir yapacak olursanız tövbe-tarikat tazelemeniz gerekiyor...dün vekile sordum meydanda arka arkaya getirdiğim sesli tekbirlerle tövbe-tarikat tazelemem gerekiyormuş...Nakşiyiz bazı şeylere dikkat etmek zorundayız.
AYENE
Müdavim
Müdavim
AYENE
Teşekkürleri : 9
Tecrübe Puanı : 21441

MesajKonu: Geri: İsrail'i protesto eylemi İsrail'i protesto eylemi EmptySalı Haz. 08, 2010 3:39 pm

Allah kabul etsin bizlere de dua etseydiniz gülümseme
https://akmenzil.yetkin-forum.com
kandemir
Yönetici Yardımcı
Yönetici Yardımcı

MesajKonu: Geri: İsrail'i protesto eylemi İsrail'i protesto eylemi EmptySalı Haz. 08, 2010 3:42 pm

AYENE demiş ki:

ben tarikatttan düşüyorum, sen ne diyorsun sofi... Very Happy ...geçmiş olsun desene... Very Happy
AYENE
Müdavim
Müdavim
AYENE
Teşekkürleri : 9
Tecrübe Puanı : 21441

MesajKonu: Geri: İsrail'i protesto eylemi İsrail'i protesto eylemi EmptySalı Haz. 08, 2010 3:44 pm

geçmiş olmuş bida dilemeye ne gerek var gülümseme Rabbim tevbenizi nasuh tevbe eylesin inşaAllah...
https://akmenzil.yetkin-forum.com
kandemir
Yönetici Yardımcı
Yönetici Yardımcı

MesajKonu: Geri: İsrail'i protesto eylemi İsrail'i protesto eylemi EmptySalı Haz. 08, 2010 3:46 pm

AYENE demiş ki:
geçmiş olmuş bida dilemeye ne gerek var gülümseme Rabbim tevbenizi nasuh tevbe eylesin inşaAllah...

amin inşallah.... Allah razı olsun
HAKTAN
Moderatör
Moderatör
HAKTAN

MesajKonu: Geri: İsrail'i protesto eylemi İsrail'i protesto eylemi EmptySalı Haz. 08, 2010 4:14 pm

sıddık demiş ki:
AYENE demiş ki:

ben tarikatttan düşüyorum, sen ne diyorsun sofi... Very Happy ...geçmiş olsun desene... Very Happy

Gecmis olsun.. Very Happy

ALLAH C.C en kisa zamanda tarikat tazelemeyi nasip etsin... :G

eeee evde bende bebeklere ALLAH; bismillah , Masallah , Allahu Ekber demesini ögretmeye calisiyorum .. gerci arka arkaya söylememeye calisiyorum.. simdi bende tarikattan duser miyim böyle.. ??? Question niyet de önemli degil mi ? sonucta niyetimde sesli zikir etmek yok.. sadece bebeklere ögretmeye calisiyorum..

simdilik bismillah ; masallah ve Allah demesini ögrendiler.. Allahu ekber 'i söyleyemiyorlar..
kandemir
Yönetici Yardımcı
Yönetici Yardımcı

MesajKonu: Geri: İsrail'i protesto eylemi İsrail'i protesto eylemi EmptySalı Haz. 08, 2010 4:22 pm

sesli zikir sesli zikirdir, niyete bakılmaz...öğretmek farklı bir şey, siz söylersiniz çocuk tekrar eder...bu bir öğretim metodur. Fakat hep beraber söylemeyin, Kur'an 'dan bir süre dahi olsa...çünkü Kur'an'da bir zikirdir...siz okursuzun, çocuk tekrar eder. Hep birlikte süre okumayın.
HAKTAN
Moderatör
Moderatör
HAKTAN

MesajKonu: Geri: İsrail'i protesto eylemi İsrail'i protesto eylemi EmptySalı Haz. 08, 2010 5:09 pm

sıddık demiş ki:
sesli zikir sesli zikirdir, niyete bakılmaz...öğretmek farklı bir şey, siz söylersiniz çocuk tekrar eder...bu bir öğretim metodur. Fakat hep beraber söylemeyin, Kur'an 'dan bir süre dahi olsa...çünkü Kur'an'da bir zikirdir...siz okursuzun, çocuk tekrar eder. Hep birlikte süre okumayın.

yok ben söyluyorum ; onlar tekrar ediyor genellikle... oyun ile ögretmeye calisiyorum.. en iyi yöntem..

ama galiba benimde en kisa zamanda yinede tarikat tazelemem gerekir.. icime vesvese dustu simdi..
Shocked
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: İsrail'i protesto eylemi İsrail'i protesto eylemi EmptySalı Haz. 08, 2010 5:43 pm

Kalbin dile vurmasıyla,, dilin kalbe vurması arasındaki ince çizgiyi korumak
ne zor,, bir anlık boşluk,, Rabbim bu konudaki ölçümüzü şaşırmasın inşâAllah.. Büyük geçmiş olsun sıddık abi,,

En kısa zamanda tazeletirsiniz inşâAllah :G

İsrail'i protesto eylemi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası